Консерви и буркани

Showing 1–33 of 45 results

 • Био бял боб натурален в консерва 400 гр.

  Био бял боб натурален в консерва 400 гр.

  2.69 лв.
  Добавяне в количката
 • Green Био грах буркан фин

  Био грах буркан, фин 330 гр., Green

  3.99 лв.
  Добавяне в количката
 • Био грах с моркови

  Био грах с моркови Green, 660 гр.

  5.59 лв.
  Добавяне в количката
 • shiitake

  Био гъби Шийтакe, 250 гр.

  8.39 лв.
  Добавяне в количката
 • Био зелен фасул

  Био зелен фасул Green, 690 гр.

  4.49 лв.
  Добавяне в количката
 • био зелени маслини без костилка

  Био зелени маслини без костилка 370 гр.

  7.70 лв.
  Добавяне в количката
 • Green Био зеленчуков пастет зелена спелта

  Био зеленчуков пастет зелена спелта 125 гр

  4.29 лв.
  Добавяне в количката
 • Green Био зеленчуков пастет от домати

  Био зеленчуков пастет от домати, 125 гр.

  4.29 лв.
  Добавяне в количката
 • Green Био зеленчуков пастет от чушки

  Био зеленчуков пастет от чушки, 125 гр.

  4.29 лв.
  Добавяне в количката
 • каперси в сол

  Био каперси в сол 100 гр., Probios

  7.69 лв.
  Добавяне в количката
 • Подсказка

  Био кисели краставички 680 гр., Green

  5.99 лв.
  Добавяне в количката
 • Био кисело зеле Green

  Био кисело зеле Green, 720 гр.

  4.29 лв.
  Добавяне в количката
 • Подсказка

  Био коприва- млада, буркан, 600гр., Green

  5.89 лв.
  Добавяне в количката
 • Био леща натурална без сол

  Био леща натурална без сол 400 гр., Probios

  2.69 лв.
  Добавяне в количката
 • Подсказка

  Био лозови листа 650 гр., Green

  6.09 лв.
  Добавяне в количката
 • Био лютеница "Хорцето" 300 гр.

  Био лютеница “Хорцето” 300 гр. – фино смляна

  4.89 лв.
  Добавяне в количката
 • Био лютеница Хорцето едросмляна

  Био лютеница “Хорцето”, едро смляна

  4.89 лв.
  Добавяне в количката
 • Био маслини каламата 230 гр

  Био маслини каламата 230 гр.

  6.64 лв.
  Добавяне в количката
 • маслини микс с подправки

  Био маслини микс с подправки 230 гр.

  6.99 лв.
  Добавяне в количката
 • Био нахут натурален в консерва 400 гр

  Био нахут натурален в консерва 400 гр.

  2.69 лв.
  Добавяне в количката
 • Подсказка

  Био пасирани домати, 700 гр.

  3.99 лв.
  Добавяне в количката
 • био пастет Индия

  Био пастет Индия 125 гр., Landkrone

  5.69 лв.
  Добавяне в количката
 • био пастет от зелени маслини

  Био пастет от зелени маслини Ноцелара 180 гр., Sottolestelle

  9.25 лв.
  Добавяне в количката
 • био пастет със семена

  Био пастет от семена – ВЕГАН 100 гр., Lord of tofu

  4.49 лв.
  Добавяне в количката
 • био пастет с домати

  Био пастет с домати125 гр., Landkrone

  5.69 лв.
  Добавяне в количката
 • Био песто босилек

  Био песто босилек, веган 125 мл

  7.49 лв.
  Добавяне в количката
 • Био песто див чесън , веган

  Био песто див чесън , веган 125 мл. Bio Verde

  7.25 лв.
  Добавяне в количката
 • био пикантен пастет

  Био пикантен пастет – ВЕГАН 100 гр.

  4.59 лв.
  Добавяне в количката
 • Green Био сладка царевица, буркан

  Био сладка царевица, буркан 330 гр., Green

  3.99 лв.
  Добавяне в количката